Daevos kirjoitti:Lourditas täysi idioottikiihkouskovainenidiootti.






Melissa kirjoitti:Aika herkkä hahmo joka on itkemässä useasti ja saa helposti väärinkäsityksiä![]()
Santi on kiva ku se aina lähtee juoksee Lourdesin perään ja huutaa "Lourditaaas!"![]()
![]()
Se on vähän liikaan uskonnon perään mutta ei se mitään kun Santia kiinnostaa näköjään.Siitä tuli nätimpi kun leikkautti otsatukan (=


Álex kirjoitti:Oivoi, Santi on kyl muuttanu Lourditasia ihan kamalasti. Ei se enää oo edes ihan niin uskonnollinen, ja miettikää sen ulkonäköäki, miten se on muuttunu.


ÁFRICA kirjoitti:Álex kirjoitti:Oivoi, Santi on kyl muuttanu Lourditasia ihan kamalasti. Ei se enää oo edes ihan niin uskonnollinen, ja miettikää sen ulkonäköäki, miten se on muuttunu.
joo toiki on kyllä totta. Se pukeutuuki vähän paljastavammin ku esim ekal tai tokal kaudel se oli toppautunu aina melkee. Ja ei se oo kyllä enää niin uskonnollinen ku rupee tota miettii. Oikeessa oot Àlex !
toomuchwine kirjoitti:Daevos kirjoitti:Lourditas täysi idioottikiihkouskovainenidiootti.
olipas epäkypsin kommentti pitkään aikaan.


katte kirjoitti:(sain muuten vasta vähän aikaa sitten tietää että Lourditasin nimi on Lourditas eikä Loudritas)
Mä kyllä tykkään Lourditasista. Varsinkin nyt kun Santi on muuttanut sitä ;D oli välillä vähän tympeetä kattoa sitä tylsää Lourditasta, mut nyt se on kiva tyyppi ja onneks sitäki on ruvettu näyttämään vähän enemmän!

Käyttäjiä lukemassa tätä aluetta: Ei rekisteröityneitä käyttäjiä ja 1 vierailijaa